14 Април 2024 - 12:12:05

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Сакам да се надоврзам на комен .......Повеќе
17.11.2020 во 15:52:19
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Pocituvani Na Ul.Metodija Shatorov Sharlo od dvete stra .......Повеќе
17.11.2020 во 12:01:14
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Почитувани, Дали има можност .......Повеќе
17.11.2020 во 08:26:26
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Ноември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Sponsored by

Developed by