24 Јуни 2021 - 05:19:01

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Здраво до надлежните во општин .......Повеќе
18.02.2020 во 13:02:07
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)

  1

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by