31 Март 2020 - 12:14:19

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено почитувани, ве молам за чистењ .......Повеќе
19.09.2019 во 23:25:35
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад
Одговорено Почитувани, Ликот на Стар Аер .......Повеќе
19.09.2019 во 13:44:22
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Септември 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Sponsored by

Developed by