14 Април 2024 - 13:23:41

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Барам средба со градоначалник .......Повеќе
20.03.2022 во 07:15:05
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

  1

 

Архива

<< Март 2022 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Sponsored by

Developed by