19 Септември 2020 - 00:54:28

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Дали општината планира да изгр .......Повеќе
21.09.2018 во 13:15:01
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)

  1

 

Архива

<< Септември 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sponsored by

Developed by