31 Март 2020 - 11:01:09

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Pocituvani sakam da zakazam sredba so gradonacalnikot Zl .......Повеќе
23.07.2019 во 20:29:23
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот
Одговорено Почитубани, вчера ви пратив до .......Повеќе
23.07.2019 во 13:52:07
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило

  1

 

Архива

<< Јули 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Sponsored by

Developed by