16 Ноември 2018 - 03:03:21

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Molam za odgovor Ziveeme na ul Vangel Todorovski 7/3 v .......Повеќе
24.03.2017 во 21:45:30
Тип на барање: останато
Одговорено Јас како страствен велосипеди .......Повеќе
24.03.2017 во 20:58:39
Тип на барање: останато
Одговорено Бараме од страна на надлежните .......Повеќе
24.03.2017 во 15:40:06
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, Во име на станари .......Повеќе
24.03.2017 во 11:28:42
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, Ве молиме да презе .......Повеќе
24.03.2017 во 09:28:28
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Март 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by