14 Април 2024 - 14:53:41

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено почитувани ке ве молам да прев .......Повеќе
25.11.2020 во 00:32:13
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

  1

 

Архива

<< Ноември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Sponsored by

Developed by