10 Јуни 2023 - 01:54:43

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Добро вечер почитувани.Имам по .......Повеќе
03.03.2022 во 19:52:34
Тип на барање: останато
Одговорено Воведување на зонско паркирањ .......Повеќе
03.03.2022 во 16:33:35
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Март 2022 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    

Sponsored by

Developed by