21 Февруари 2024 - 03:01:26

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Zdravo, Od 31.07.20 nema ulicno osvetluvanje na ulica A .......Повеќе
03.08.2020 во 21:04:05
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Август 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by