19 Декември 2018 - 10:10:15

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Не ви е срам што тротоарот со б .......Повеќе
30.10.2016 во 21:36:23
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад
Одговорено Pocituvani, Veke podolg vremenski period, skoro tri mes .......Повеќе
30.10.2016 во 13:41:39
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Октомври 2016 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by