14 Април 2024 - 14:01:09

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, кај зградите на ул. .......Повеќе
31.08.2020 во 15:01:19
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, Во новата населба .......Повеќе
31.08.2020 во 14:53:32
Тип на барање: Фонтана и чешмички за пиење вода

  1

 

Архива

<< Август 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by