28 Мај 2024 - 03:49:44

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Прашање до општината - оштетув .......Повеќе
04.09.2020 во 11:25:24
Тип на барање: Замена на оштетени плочки

  1

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by