19 Јуни 2018 - 23:36:22

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Како жители на Ново Лисиче а на .......Повеќе
04.07.2017 во 15:53:42
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

  1

 

Архива

<< Јули 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by