21 Февруари 2019 - 21:04:45

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено На улица М.Ш.Шарло бр 7 поставен .......Повеќе
04.07.2018 во 16:13:07
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, се направи некој .......Повеќе
04.07.2018 во 11:48:57
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад

  1

 

Архива

<< Јули 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by