24 Јуни 2021 - 04:59:53

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, во дворот на ОУ Бла .......Повеќе
05.11.2019 во 13:02:30
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)

  1

 

Архива

<< Ноември 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Sponsored by

Developed by