18 Септември 2020 - 21:29:55

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, на 13 Мај Ви го приј .......Повеќе
07.06.2019 во 23:27:26
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Јуни 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sponsored by

Developed by