18 Јуни 2024 - 22:56:16

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, ве молиме да ни ка .......Повеќе
31.01.2022 во 17:03:10
Тип на барање: Нови пешачки патеки
Одговорено Почитувани, Ве известувам дек .......Повеќе
26.01.2022 во 19:21:21
Тип на барање: образование
Одговорено Почитувани , ве молам да го отс .......Повеќе
14.01.2022 во 11:38:07
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Јануари 2022 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by