23 Февруари 2020 - 16:53:07

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Здраво до надлежните во општин .......Повеќе
18.02.2020 во 13:02:07
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)
Одговорено Pocituvani dali primate sezonski rabotnici itno mi treb .......Повеќе
15.02.2020 во 15:11:41
Тип на барање: останато
Одговорено Барање за средба со градоначал .......Повеќе
14.02.2020 во 10:07:11
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот
Одговорено Почитувани, Во месец декемвр .......Повеќе
14.02.2020 во 09:12:53
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, ве молам за одгов .......Повеќе
10.02.2020 во 09:24:11
Тип на барање: останато
Одговорено Bi sakal da prijavam neispravno javno osvetluvanje na bu .......Повеќе
04.02.2020 во 19:07:32
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by