21 Април 2021 - 16:37:35

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Poocituvani, dali moze da se postavi fitnes zona okol .......Повеќе
28.04.2020 во 10:58:46
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)
Одговорено Почитувани, ке Ве замолам за пр .......Повеќе
24.04.2020 во 14:45:07
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Април 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

Sponsored by

Developed by