28 Мај 2024 - 03:57:34

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, кај зградите на ул. .......Повеќе
31.08.2020 во 15:01:19
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, Во новата населба .......Повеќе
31.08.2020 во 14:53:32
Тип на барање: Фонтана и чешмички за пиење вода
Одговорено Zdravo, Od 31.07.20 nema ulicno osvetluvanje na ulica A .......Повеќе
03.08.2020 во 21:04:05
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување
Одговорено Каде да се обратиме за малтрет .......Повеќе
02.08.2020 во 20:59:27
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Август 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by