25 Јули 2024 - 04:37:13

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Барањето е проследено до надлежните служби Почитувани, ве молам да се ин .......Повеќе
30.08.2021 во 14:51:46
Тип на барање: останато
Одговорено Pocituvani, ve molam da ja stavite vo funkcija zamenetat .......Повеќе
28.08.2021 во 21:47:19
Тип на барање: Фонтана и чешмички за пиење вода
Одговорено Pocituvani, ve molam za zamena na pregoreni svetilki na .......Повеќе
28.08.2021 во 21:45:44
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување
Одговорено Барање за увид на сообраќајно .......Повеќе
13.08.2021 во 09:59:19
Тип на барање: останато
Одговорено Razgovor vo vrska so nastavni casovi ....Повеќе
08.08.2021 во 21:21:16
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот
Одговорено Почитувани, Искрено ја поздр .......Повеќе
07.08.2021 во 12:59:53
Тип на барање: Нова урбана опрема: клупи

  1

 

Архива

<< Август 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by