14 Април 2024 - 12:55:55

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено почитувани ке ве молам да прев .......Повеќе
25.11.2020 во 00:32:13
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици
Одговорено Zdravo, edno prasanje do opstinata Aerodrom dali ke .......Повеќе
18.11.2020 во 13:29:18
Тип на барање: останато
Одговорено Pocituvani dali ima soobrakajno OBRAZUVAN vo OPSTINATA?? .......Повеќе
18.11.2020 во 13:00:54
Тип на барање: останато
Одговорено Сакам да се надоврзам на комен .......Повеќе
17.11.2020 во 15:52:19
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Pocituvani Na Ul.Metodija Shatorov Sharlo od dvete stra .......Повеќе
17.11.2020 во 12:01:14
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Почитувани, Дали има можност .......Повеќе
17.11.2020 во 08:26:26
Тип на барање: останато
Одговорено Zdravo, Ni treba broj da se javime za vodomer da se .......Повеќе
12.11.2020 во 23:40:18
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

  1

 

Архива

<< Ноември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Sponsored by

Developed by