26 Мај 2019 - 03:02:42

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

25.01.2018 во 17:03:13

Znaci ve molam cela nedela nema javno osvetluvanje na todor cangov 32 sme se obratile na poveke navrati bez uspex bi ve zamolil da se resi slucajot zasto na ulicata e horor deca.nemozeme da pustime znaci topkata se prefrla evn i kod inzinering vo spotivno ke morame da povikame televizija pozzz

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

26.01.2018 во 08:56:11

Почитувани, станува збор за дефект. ЕВН веќе работи на терен и дефектот ќе биде отстранет во најкус можен рок. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Мај 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by