26 Мај 2019 - 02:54:02

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

26.01.2018 во 12:00:05

baranje za sredba so gradonacalnikot

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

26.01.2018 во 13:28:31

Почитувани, Вашето барање е доставено до Кабинетот на градоначалникот и во наредниот период ќе бидете повикани на средба. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Мај 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by