23 Јануари 2020 - 07:07:30

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

01.10.2018 во 21:30:34

zdravo ,me interesira dali opstinata planira nesto da napravi so nedostigot na parking mesta?konkretno nie stanarite na ul.metodia satorov br.20 od parkingot koj e pred nasata zgrada vek sekoj den e se po poln i po poln i nie stanarite sme primorani da parkirame na drugi parkinzi daleku od nasata zgrada.dodeka parkinzite pred drugite zgradi se so rampi i zjaat prazni.dali opstinata planira nekakvo resenie?

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

02.10.2018 во 13:43:29

Почитувани, новоизградените згради имаат подземни и надземни паркиралишта кои се обезбедени од изведувачите на зградите. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Јануари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by