19 Септември 2020 - 01:05:40

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

14.03.2019 во 14:10:42

Почитувани, Ве молам да ми одговорите кога се планира да се заврши со изградба на новата зграда на Основното училиште „Димитар Македонски“ во населба Лисиче. Со почит, Сузана Гроздановска Филевска

Статус: Одговорено
Тип на барање: образование

 
Одговор

18.03.2019 во 09:50:11

Почитувана Сузана, Има проблем со изведувачот на градежните работи, па за подетални информациии ве молиме обратете се во Министерството за образование и наука. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by