19 Септември 2020 - 02:07:50

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

20.03.2019 во 14:37:48

До почитуваните администратори на ГСЦ, во интерес на унапредување на користењето на граѓанскиот сервисен центар, би било корисно доколку овозможите опција, доколку граѓанинот сака, да се прикачи фотографија/и кон барањата што ви ги праќаат жителите на Аеродром. Поздрав.

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

21.03.2019 во 09:51:14

Почитувана Анкица, сликите праќајте ги на нашите е-пошти aerodrom@aerodrom.gov.mk и odnosi.so.javnost@aerodrom.gov.mk или во инбоксот на ФБ-страницата на Општината. За жал, од технички причини не можат да се прикачуваат слики на Граѓанскиот сервис. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by