18 Февруари 2020 - 19:17:34

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

30.05.2019 во 14:44:18

Ve molam za informacija dali gradot planira sanacija na bulevarite vo Novo Lisice ( Fevruarski pohod i ASNOM ), koi se vo ocajna sostojba?

Статус: Одговорено
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

 
Одговор

06.06.2019 во 10:15:44

Почитуван, за информации во врска со санација на булеварите надлежен е Град Скопје. Ве молиме обратете се таму. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by