18 Септември 2020 - 21:11:01

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

24.06.2019 во 16:36:17

Почитувани, На бул Ј.Сандански во паркот во непосредна близина на зграда бр:100 има фонтана во функција а под фонтаната длабока шахта која нема поклопец. Треба ургентна реакција додека не настрадало некое дете. кога видов дека и покрај големата опасност од паѓање, децата и понатаму се обидуваат да се напијат вода. Поздрав

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

25.06.2019 во 13:06:02

Почитуван Мете, Ги известивме службите. Ќе постапат. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by