18 Февруари 2020 - 09:08:59

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

05.07.2019 во 12:39:17

Почитувани, пред неколку дена се косеше тревата на ул.Петар Ацев.бр.26, поточно се искоси тревата позади зградата, но од предната страна пред влез 1 и 2 тревата не се косеше. Ве молам побрзо да се искоси тревата бидејќи е висока скоро 1 метар. До сега вообичаено се косеше тревата и пред влезот, при последното косење тоа блоковско зеленило не беше искосено. Поздрав

Статус: Одговорено
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило

 
Одговор

08.07.2019 во 10:57:07

Почитуван Ненад, пренесено им е на службите да го искосат и тој терен. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by