31 Март 2020 - 03:32:37

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

18.07.2019 во 21:02:58

Pocituvani, vo vrska so potrebnite dokumenti za ednokratna paricna pomos za novorodence, dali izvodot od maticna kniga na vencani za roditelite treba da bide ne postar od 6meseci Blagodaram

Статус: Одговорено
Тип на барање: еднократна парична помош за новороденчиња

 
Одговор

19.07.2019 во 09:07:46

Почитувана Сања, од документите, не е потребен извод од матичната книга на венчани. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Март 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by