31 Март 2020 - 03:11:39

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

03.09.2019 во 07:50:41

Почитувани, Ве молам за одговор и насока каде би можела да се обратам за изнаоѓање на решение за проблемот со кој се соочувам. Имено,дали постои сектор или служба во општината,градот Скопје,државата,каде што би можело да се поднесе барање за корисничка грижа,спроведување,надзор,а се однесува на"Законот за домување"? Однапред благодарам,

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

06.09.2019 во 09:17:48

Почитувана, Во рамките на Општина постои само инспектор за домување. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Март 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by