24 Јуни 2021 - 04:17:13

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

25.11.2019 во 21:41:58

zdravo, me interesira kade mozam da prijavam nepravilno rabotenje na upraivtel na zgrada?

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

29.11.2019 во 09:29:01

Почитуван Игор, во Општината има инспектор за домување, што значи вашиот проблем можете да го пријавите на тел. 2401 521 или лично да дојдете во Инспекциското одделение во Општината. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by