24 Јуни 2021 - 04:20:21

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

16.12.2019 во 08:49:43

Почитувани, која е процедурата за да се спроведе зонско паркирање во дел од општината, односно делот за ул Коста Новаковиќ бр. 48. Ви благодарам.

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

19.12.2019 во 09:18:44

Почитувана, поднесете барање до Општина, комунално одделение, и до ЈП Градски паркинг со претходно собрани потписи од куќен совет. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by