02 Април 2020 - 00:51:23

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

04.02.2020 во 19:07:32

Bi sakal da prijavam neispravno javno osvetluvanje na bul.ASNOM br 64 i dolz celata zgrada. Imeno, veke nekolku nedeli ovoj del nema ulicno osvetluvanje, totalen mrak. Ako e vozmozno da se intervenira od pricina sto pogolem broj stanari se veke revoltirani. So pocit!

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

05.02.2020 во 09:22:53

Почитуван, вашата забелешка е проследена до надлежните служби. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Април 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

Sponsored by

Developed by