24 Јуни 2021 - 04:42:02

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

14.02.2020 во 10:07:11

Барање за средба со градоначалникот

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

14.02.2020 во 10:24:46

Почитуван Игор, за да ви закажеме средба со градоначалникот, ве молиме наведете ја целта на средбата. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by