24 Јуни 2021 - 06:13:46

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

15.02.2020 во 15:11:41

Pocituvani dali primate sezonski rabotnici itno mi treba rabota blokirani smetki izvrsiteli itno mi treba rabota pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

17.02.2020 во 09:22:33

Почитуван, поднесете барање за ангажирање до Комуналното одделение, заверено во архива, па ќе го разгледаме. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by