24 Јуни 2021 - 04:45:31

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

27.02.2020 во 13:31:42

Prvo da ve pofalam za postavenite stolbcinja na del od ulicata Metodija Satorov, megutoa kako zitel na ulicata Metodija Satrorov Sarlo br.9 vlez 2 baram zastitnite stolbcina da gi postavite po celata ulica zatoa sto parkiranjeto na vozilata na trotoarot ne e samo pred ekvistrijan tuku se parkiraat i pre kaficot koj e pred zgradata Porta. Za da moze da se oslobodi trotoarot za pesacite baram da postavite zastitni stolbcina na trotoarot na ulicata M.S.Sarlo do zgradata Porta.

Статус: Одговорено
Тип на барање: Нови заштитни П-огради

 
Одговор

03.03.2020 во 10:29:59

Почитуван, ќе го имаме предвид тоа со следната набавка. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by