24 Јуни 2021 - 05:55:44

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

13.03.2020 во 02:16:36

Kosta novakovic br 7A (zolta zgrada )nasporti poliklinika jane sandanski ve molime za zamena na sijalica na kandelabri pred samata zgrada

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

13.03.2020 во 10:52:08

Почитувана, ги информиравме надлежните задолжени за осветлувањето. Ќе го отстранат дефектот. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by