24 Јуни 2021 - 05:58:57

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

06.05.2020 во 15:56:46

pocituvani, veke podolg period pozadi zgradata na ul.Metodija Satorov Sarlo br.20 sedi kup od gradezen sut i granki od drva koj veke 6 meseci ne gi sobira nikoj.ve molam za proslwduvanje do slizbite nadlezni za podiganje. pozdrav,

Статус: Одговорено
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад

 
Одговор

11.05.2020 во 11:04:13

Почитуван, комуналните служби го имаат предвид овој шут и деновиве ќе го соберат. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by