24 Јуни 2021 - 04:39:15

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

31.05.2020 во 16:27:54

Pocituvani Od koga se otvori BLOK CEFE na raskrsnicata i na desnata strana na vlezot od Micurin ima parkirani vozila i dali nekoj e svesen kolku problemi i opasnosti se slucuvaat pa najdete veke edno resenie nie ne sme zivotni sekoj den da se maltretirame za da si dojdeme doma od rabota Blagodaram i molam za ozbilen odgovor zosto ovaa reakcija ide i vo stabot na SDSM Pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

09.06.2020 во 08:35:28

Почитуван, сообраќајното решение за оваа улица е една насока. Ќе се воведе наскоро и се надеваме дека ќе се реши проблемо. Ви благодариме.

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by