24 Јуни 2021 - 05:14:55

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

28.06.2020 во 21:51:44

informacija sto se slucuva so premetite 6334 i 6335 i koga ima priem na stranki vo opstinata?

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

03.07.2020 во 08:27:13

Почитуван, за текот на постапката за вашите предмети, обратете се во Одделението за урбанизам на тел. 2401 551. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by