24 Јуни 2021 - 05:56:24

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

03.08.2020 во 21:04:05

Zdravo, Od 31.07.20 nema ulicno osvetluvanje na ulica Anastas Mitrev br.17. Toa e servisna a ulica pomegu Petar Acev I glavnata Anastas Mitrev. Ve zavbiram deka bese vikend pa nemozevte da prvezmete aktivnosti, no ve molam za brzo resavanje na problemot. Srdecen Pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

04.08.2020 во 09:56:56

Почитуван, Известена е службата што е одговорна за оджување на осветлувањето. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by