24 Јуни 2021 - 05:14:14

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

31.08.2020 во 14:53:32

Почитувани, Во новата населба која постои веќе неколку години на улица февруарски поход и позади бензинската макпетрол нема ниту една фонтана. Ве молиме да ја разгледате можноста за поставување на барем една фонтана.

Статус: Одговорено
Тип на барање: Фонтана и чешмички за пиење вода

 
Одговор

01.09.2020 во 10:33:32

Почитувана, ако постои можност, ќе биде разгледано вашето барање. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by