24 Јуни 2021 - 04:14:11

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

11.09.2020 во 20:09:32

Pocituvani, Povtorno nemame ulicno osvetluvanje na ulica Anastas Mitrev br.17. Toa e servisna a ulica pomegu Petar Acev I glavnata Anastas Mitrev. Razbiram deka e petok, den pred vikend no ve molam da prvezmete aktivnosti za brzo resavanje na problemot. Srdecen Pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

14.09.2020 во 14:06:42

Ќе ги известиме надлежните. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by