24 Јуни 2021 - 04:57:51

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

12.11.2020 во 23:40:18

Zdravo, Ni treba broj da se javime za vodomer da se prikluci vo stan sto e saga karabin i se pravi. Ve molam javitese na mojov mobile 075 294 561 ili ispratete email kaj treba da se javime. Ni treba hitno Fala mnogu, Sofi

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

16.11.2020 во 09:23:10

Почитувана, овој проблем пријатете го ЈП „Водовод и канализација“. Општината не е надлежна. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by