24 Јуни 2021 - 04:34:34

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

25.11.2020 во 00:32:13

почитувани ке ве молам да превземете нешто со шахтите на улица Милан Зечар поточно кај војните кули.На улуцата има повеќе шахти кои се пропаднати или испакнати над нивото на асфалтот и преставуваат опаснот за возилата и пешаците.поздрав,

Статус: Одговорено
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

 
Одговор

26.11.2020 во 09:53:07

Ви благодариме, ќе бидат информирани надлежните служби. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by