14 Април 2024 - 13:42:42

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

05.07.2021 во 15:01:16

Koga povtorno ke ima akcija za popravka na postoecki krovovi na zgradi?? Pozdrav, Andov

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

18.08.2021 во 09:21:33

Почитуван, доколку мислите на проектот „замени“ за енергетската ефикасност, јавниот повик заврши во месец јуни. Доколку повторно има јавен повик за истото ќе бидете известени преку нашата веб страница. Пријатен ден

Назад

 

Архива

<< Април 2024 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Sponsored by

Developed by