14 Април 2024 - 13:28:03

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

20.07.2021 во 09:09:33

Почитувани, На ул. Методија Шаторов Шарло, спроти зградата од ресторант Еквилибриум, односно паркчето пред првата воена кула, е неосветлено и предлагаме да се постават 3(три) лед осветлувања идентични како новото осветлување во новото паркче што е на Меодија Ш.Ш. и кое всушност е во продолжеток на неосветленото паркче. Така би добило целото една целина цел овој појас. Доколку ви се потребни фотографии на што точно се мисли слободно контактирајте ме ќе ви испратам. Со почит, С.Наковски

Статус: Одговорено
Тип на барање: Нови линии за јавно осветлување

 
Одговор

18.08.2021 во 11:28:44

Почитуивани, ве замолувам да ми испратите слики од посочената локација Благодарам

Назад

 

Архива

<< Април 2024 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Sponsored by

Developed by